Teknoloji

Samsung Galaxy Watch Ultra ve Galaxy Watch 7 Resmî Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung’un Galaxy serisinde yer alacak yeni akıllı saatlerine ait olduğu iddia edilen çok sayıda görsel ve taslak görmüş olsak da, 10 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked etkinliği yaklaştıkça saatler hakkında daha fazla detay ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak teknoloji habercisi ve muhbiri Evan Bliss, yeni Galaxy Watch Ultra ve Galaxy Watch 7‘nin resmî görsellerini paylaştı. 

Bu yılın Galaxy Watch Ultra modelinde Samsung, alışılageldik tasarımından farklı, köşelerden yuvarlatılmış bir kare tasarım tercih ediyor. Son olarak Galaxy Gear ve Galaxy Gear S’te gördüğümüz kare tasarımdan bu yana Samsung ilk defa bu tür bir değişikliğe gidiyor. 

Galaxy Watch 7 tasarımında çok bir değişiklik yok

Galaxy Watch 7 ise Galaxy akıllı saatlerde daha önce de gördüğümüz tasarımı korumaya devam ediyor. Yuvarlak kadran ve iki fiziksel düğmeye sahip olan akıllı saat farklı renk seçeneklerine de sahip. Açıkçası Galaxy Watch 7, daha önce sızdırılan görsellerine oldukça benziyor yalnız bu defa akıllı saati farklı açılardan da görebiliyoruz. 

Samsung Galaxy Watch Ultra, siyah veya gümüş rengi seçenekleri ile gelecek. Kordon seçenekleri arasında ise beyaz, turuncu ve siyah yer alacak. Galaxy Watch 7 ise gümüş, titanyum ve altın rengi seçenekleriyle gelecek. Kordonlarda ise zeytin yeşili ve beyaz seçeenekleri bulunacak. 

koyulhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu