Haber

Cumhur İttifakı Kırşehir’de esnafı gezdi

14 Mayıs’ta yapılan milletvekilliği seçimlerinin ardından Cumhur İttifakı Ortakları esnaf turu yaptı.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, halkın tercihlerine saygı duyduklarını ve sanki iktidar partisinin Kırşehir’de 2 milletvekili varmış gibi şehir için çalışacaklarını söyledi. Ünsal, “Kırşehir’de şehrimizin kalkınması ve menfaatleri için çalışıyoruz. Halkımızın tercihleri ​​karşısında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 14 Mayıs akşamını geride bıraktık. AK Parti’miz ve birlikteliğimizle birlikte İttifak ortakları, ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçimleri için halkımıza sahip çıkıyoruz.”

Kentteki esnafın sorunlarını dinlediklerini ve çözüm üretmekten yana tavır aldıklarını kaydeden Ünsal, “Her zaman insan odaklı çalışmalar yapıyor ve insanımızın yaşadığı sorunlardan çıkış yollarını gerçekleştiriyoruz. AK Parti iktidarı altında herhangi bir vatandaşımızın mağdur olmasına fırsat tanımayan “Biz, halkımızın kederinden endişe ederek, ‘Biz’ anlayışıyla siyaset üretiyoruz. Kırşehir’in kalkınması ve istihdamı noktasında da çaba sarf ederek gerekli yatırımların yapılmasına da öncülük ediyoruz” dedi.

İl Başkanı Ünsal, ittifak ortaklarıyla mahalle pazarında alışveriş yaptıktan sonra Terme Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. – KIRŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu