Yaşam

Yönetmen David Fincher, ‘The Social Network’ün devamının gelme ihtimali olduğunu söyledi!

2010 yılında vizyona girdiğinde büyük ses getiren ‘The Social Network’ün yönetmeni David Fincher, verdiği bir röportajda devam filmi ihtimalinin bulunduğunu belirtmişti.

Gelin ayrıntılara birlikte bakalım. ?

Kaynak:https://kayiprihtim.com/haber/david-f…

İçinde Jesse Eisenberg, Andrew Garfield, Justin Timberlake ve Rooney Mara gibi isimlerin yer aldığı ‘The Social Network’, 2010 yılında gösterime girdi ve üç Oscar ödülü kazandı.

O dönem izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan film, 40 milyon dolarlık bütçesine rağmen gişede 224 milyon dolar hasılat elde ederek büyük bir başarı yakaladı.

Mark Zuckerberg ve Facebook’un yükselişini konu alan ‘Sosyal Ağ’, hâlâ eleştirmenlerin en çok beğendiği filmlerden biri.

David Fincher, The Guardian’a verdiği röportajda filmin senaristi Aaron Sorkin ile ‘The Social Network 2’nin çekimleri için görüştüğünü duyurdu.

Facebook’un 2012’de Instagram’ı satın alması, 2021’de Meta olarak yeniden markalaşması, ilişkilendirildiği skandallar ve duruşmalar dahil olmak üzere üreticilere anlatılacak kapsamlı bir hikaye bekliyor olabilir.

Bu olası habere sosyal medyadan gelen tepkiler:

?

?

?

?

?

?

?

?

Dolayısıyla hem Aaron Sorkin hem de David Fincher projeye olumlu baksa da henüz hiçbir şey net değil. Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu