Yaşam

Netflix Bu Seneyi Güzel Kapatıyor! Aralık Ayında Netflix’te Yayınlanacak Dizi ve Filmler

2022’nin bitmesine günler kala Netflix müjdeyi verdi! Aralık ayında yayınlanacak yeni dizi ve filmleri açıklayan platform, ayrıca Alice in Borderland ve Emily in Paris gibi sevilen dizilerin yeni sezonunu müjdeledi! İşte Netflix’in Aralık ayında yayınlayacağı üretimler…

2022’nin bitmesine günler kala Netflix müjdeyi verdi!

Aralık ayında yepyeni yapımlarla ekranlara şenlik getirecek olan Netflix, ayrıca pek çok sevilen dizinin yeni sezonlarının tarihini verdi. 

İşte Netflix’in Aralık ayında yayınlanacak dizi ve filmler!

1 Aralık – Rick and Morty – 6. sezon

Özet: Süper bir bilim adamının ve onun pek de zeki olmayan torununun maceralarını mevzu alan bir animasyon dizisi, 6. dönemiyle Netflix’e geliyor.

Oyuncular: Justin Roiland, Chris Parnell

Yaratıcılar: Dan Harmon, Justin Roiland

2 Aralık – Sıcak Kafa

Özet: Afşin Kum’un çok satan romanından uyarlanan Sıcak Bas’ta distopik bir dünyada, bir salgın kelamlı bağlantı yoluyla yayılırken, zalim bir kurum hastalığa karşı bağışık bir dilbilimcinin peşine düşer.

Oyuncular: Osman Sonant, Hazal Ergüçlü

Yaratıcı: Mert Baykal

9 Aralık – Guillermo del Toro Sunar: Pinokyo

Özet: Bir babanın dileği tahtadan bir çocuğa İtalya’da sihirli bir şekilde hayat verir ve ona çocuğa bakma şansı verir. Tabii bu pinokyo hikayesi tamamen Guillermo del Toro’nun anlatımıyla gerçekleşiyor.

Oyuncular: Gregory Mann, Ewan McGregor

Yönetmen: Guillermo del Toro, Mark Gustafson

16 Aralık – Özel Ders

Özet: Azra, özel ders ismi altında gençlere ömür ve bağlantı koçluğu yapmaktadır. Ancak güzel yeni komşusu ona bildiği gerçeği unutturur. Ne de olsa bir terzi kendi söküğünü dikemez.

Oyuncular: Bensu Soral, Helin Kandemir

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

16 Aralık – Bardo: Bir Avuç Doğrunun Palavra Yanlış Güncesi

Özet: Gazetecilikten belgeselciliğe dönüşen ünlü bir kişi, geçmişle, bugünle ve Meksikalı kimliğiyle uzlaşmak için düşsel bir iç müşahede seyahatine çıkar.

Oyuncular: Daniel Gimenez Cacho, Griselda Siciliani

Yönetmen: Alejandro G. Inarritu

21 Aralık – Emily in Paris – 3. sezon

Özet: Midwest’ten genç bir Amerikalı kadın, Paris’teki bir pazarlama firması tarafından onlara olaylara Amerikan bakış açısı sağlamak için işe alınır.

Oyuncular: Lily Collins, Ashley Park

Yaratıcı: Darren Starr

22 Aralık – Alice in Borderland – 2. sezon

Özet: Bir küme canı sıkılmış hatalı, bir hayatta kalma oyununun kesimi olarak paralel bir boyuta taşınır. Natürel bu paralel boyutta teker teker avlanmaya başladıklarında işler büsbütün bilakis döner.

Oyuncular: Kento Yamazaki, Tao Tsukiya

Yaratıcı: Shinsuke Sato

23 Aralık – Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven

Özet: İlk serinin ardından Güneyli ünlü dedektif Benoit Blanc, son davası için Yunanistan’a masraf. Tekrar bir küme garip beşerle bir ortaya gelen Blanc, zekasını kullanarak bu sırrı da çözmelidir.

Oyuncular: Daniel Craig, Edward Norton

Yönetmen: Rian Johnson

25 Aralık – The Witcher: Blood Origin

Özet: The Witcher dizisinin 1.200 yıl öncesinde bir elf dünyasında geçen ve birinci Witcher’ın kökenine odaklanan Netflix dizisi ‘The Witcher’ın spin-off’u.

Oyuncular: Michelle Yeoh, Lenny Henry

Yaratıcı: Declan De Barra

26 Aralık – Treason

Özet: Adam Lawrence, MI6 tarafından eğitildi ve yetiştirildi, mesleği muhakkak görünüyor. Geçmiş, karmaşık bir geçmişi paylaştığı bir Rus casusu olan Kara’nın kılığında peşine düştüğünde, hayatındaki her şeyi ve herkesi sorgulamak zorunda kalır.

Oyuncular: Ciaran Hinds, Beau Gadsdon

Yönetmen: Louise Hooper

29 Aralık – Rise of Empires: Ottoman – 2. sezon

Özet: Osmanlı Sultanı II. Mehmed, Bizans’ın başşehri Konstantinopolis’i almak için destansı bir sefer düzenler ve yüzyıllar boyunca tarihin akışını şekillendirir.

Oyuncular: Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar

Yönetmen: Emre Şahin

30 Aralık – White Noise

Özet: Çağdaş bir Amerikan ailesinin, aşk, mevt ve bilinmeyen bir dünyada memnunluk mümkünlüğünün üniversal gizemleriyle uğraşırken gündelik hayatın sıradan çatışmalarıyla başa çıkma uğraşlarını dramatize eder.

Oyuncular: Adam Driver, Raffey Cassidy

Yönetmen: Noah Baumbach

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu