Haber

Muharrem İnce: Kılıçdaroğlu hata yaptı

Seçim kampanyası kapsamında Kocaeli’ne giden Cumhurbaşkanlığı adayı ve Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Karamürsel ve Gölcük ilçelerinde halkı selamlayarak vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başiskele’de yerel bir internet televizyon programına katıldıktan sonra otobüsle İzmit’e gelen İnce, Fevziye Camii önünde araçtan inerek kendisini karşılayan grupla birlikte İzmit Kent Meydanı’na yürüdü.

İnce burada yaptığı konuşmada siyasette bir ilkin yaşandığını ve gençlerin seçim meydanlarını ele geçirdiğini söyledi.

Hem iktidarı hem de muhalefeti hurda otobüs ve telefonla göndereceğini anlatan İnce, “Burada ulaşım yok çünkü ulaşıma para yok. Vatan Partisi’nin belediyesi olmadığı için burada belediye çalışanı yok. .” dedi.

Kendisini dinleyen gençlere telefonlarından canlı yayın yapmalarını soran İnce, “Biz bu ülkede yaşama sevincini temsil ediyoruz. Barış istiyoruz. Gençler, gelecekleri için güvenlik istiyor” dedi. konuştu

HANGİ PARA BASILI İSTEDİĞİNİZ BÜYÜKLÜĞÜNÜ ARAŞTIRMACILARA YAZARLAR

“Ne kadar terör örgütü varsa Muharrem İnce ile ilgili montaj kaseti yapıp montaj fişi veriyorlar. Makbuz alıyorlar, ‘Muharrem İnce’ yazıyorlar, 10 milyon lira rüşvet gönderiyorlar. Rüşvet bankadan mı gönderiliyor? Pazar mı gönderiliyor bu FETÖ’cüler dolandırıcı, “Çok kötü olduğu için yayınlıyorlar ama benim sevgili kadim dostlarım da yayıyorlar. Yazık, bak, birbirimize ihtiyacımız olacak. Bu seçimin iki turu var.”

KILIÇDAROĞLU YANLIŞ YAPTI

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hata yaptığını söyleyen İnce, şunları söyledi: “Davutoğlu, Babacan, Temel Karamollaoğlu, oyların hepsini toplasanız hepsi 1 puan almaz. Yapılacak tek bir şey vardı. Cumhuriyet Halk Partisi İYİ Parti ile ittifak yapacaktık. Vatan Partisi, cumhuriyetçiler ve Kemalistler. Doğruydu ama yapmadılar. Şimdi ülkeyi Erdoğan’ın eski sevgilisiyle kurtaracaklar.”ifadesini kullandı.

Muharrem İnce, partisinin sandık başında patlayacağını belirterek, şunları söyledi:

“Bu anketçilere bakmayın. Parayı bastığınızda anketörlere istediğiniz büyüklükte yazıyorlar. Geçen gün biri beni arayıp ‘size noter vereceğim, yüzde 10’sunuz’ diyor. Sandıkları havaya uçuracağız.”

caglayancerithaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu