Haber

Memduh Büyükkılıç vatandaşları kucakladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kentte yaşayanların istekleriyle yakından ilgilenen ve birlik, beraberlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergileyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyük Bürüngüz, Yıldırım Beyazıt ve İldem mahalleleri vatandaşlarla buluştu. Lider Büyükkılıç, yeni resmi aracı yerli ve milli otomobili Togg ile mahalle ziyaretlerine giderken, Kayseri’nin ilk ve tek olma özelliğini taşıyan TOGG’a vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Mahalle sakinlerini ziyaret ederek taleplerini dinleyen Büyükkılıç, vatandaşların sıcak, samimi ilgi ve sevgisiyle karşılandı.

İlk olarak Melikgazi ilçesine bağlı Büyük Bürüngüz Mahallesi’ni ziyaret eden Önder Büyükkılıç, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Büyükkılıç, “Büyük Bürüngüz Mahallemizi ziyaret ederek hemşerilerimizle bir araya geldik. Bizleri güler yüzleri ve içten sohbetleri ile ağırlayan Büyük Bürüngüzlü hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Melikgazi ilçesine bağlı Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ne taşınan Önder Büyükkılıç, mahalle muhtarı ve vatandaşla sıcak ve samimi sohbet ederek, “Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı Gonca Kaan’ı ziyaret ettik, mahalle sakinlerimizle sohbet ettik. zevk.”

Büyükkılıç son olarak İldem TOKİ 3. Etap’ta mahalleli ve gençler ile buluştu. Mahalle sakinlerine teşekkür eden Lider Büyükkılıç, “Gençlerimiz ve mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek keyifli bir sohbet ortamı oluşturduk. Hemşerilerimize samimi sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.” Mahallelerdeki esnafları da ziyaret eden Büyükkılıç, esnaflara hayırlı ve bereketli işler diledi. Mahalle sakinleri de Lider Büyükkılıç’a ilgi ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Çocuklara Yukatel Kayserispor forması da hediye eden Büyükkılıç’a mahalle ziyaretlerinde Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal ve KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu