Yaşam

EGESEM, kurumsal eğitimlerine bir yenisini daha ekledi

Ege Üniversitesi Daima Eğitim Merkezi (EGESEM) ve İzmir Vilayet Göç Yönetimi Müdürlüğü Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında Doç. Dr. Arife Karadağ’ın koordinatörlüğünde yürütülen “Personel Motivasyon Eğitimleri”nin birinci modülü olan Kurumsal Bağlantı, Nefes Eğitimi ve Tabiat ile Güzelleşme: Oryantrink aktiflikleri tamamlandı.

Bergama’nın Antik Asklepion Terapi Merkezi, Kızılavlu ve Kozak Ömür Vadisi’nde gerçekleştirilen eğitimlerde UNESCO Dünya Mirası Bergama Alan Lideri Dr. Emre Ataberk tarafından Asklepion ve Kızılavlu Kültür Tipi gerçekleştirildi. Ağır ve ağır kurallarda çalışan göç yönetimi çalışanlarının hizmet içi motivasyonlarını artırmak emeliyle düzenlenen eğitim programında kurumsal bağlantı maharetlerini geliştirmeye ve ekip çalışmasını artırmaya yönelik oryantrink aktifliği düzenlendi. Eğitimi ağır ilgiyle takip eden iştirakçiler aktiflik sonunda memnuniyetlerini lisana getirdi.

Koordinatör Doç. Dr. Arife Karadağ, “Ege Üniversitesi kalitesi ve güvencesiyle gerçekleştirilen eğitimlerimiz, eklenen yeni modüllerle birlikte 2023 yılında da devam edecek” dedi.

EGESEM Müdürü Doç. Dr. Fulya Dedeoğlu Konakçı ise Ege Üniversitesi ve İzmir Vilayet Göç Yönetimi Müdürlüğü ortasındaki iş birliklerinin proje temelli olarak artırılmasına yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini söz etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu