Teknoloji

Chery’den Türkiye’ye 100 bin dolarlık yardım

Büyük deprem felaketinin ardından bölgedeki depremzedelere yardım eli uzatan kuruluşların arasına Çinli otomobil üreticisi Chery de katıldı.

Kısa süre içinde Türkiye’de de satışa başlamayı hedefleyen Çinli otomobil üreticisi Chery Automobile, deprem felaketinden etkilenen bölgelere acil yardım ulaştırmak için harekete geçtiğini duyurdu.

Açıklamaya göre, Chery International’ın yöneticileri, Chery’nin Türkiye’deki iştirakinin tüm çalışanlarına, afet durumunu ve ihtiyaçlarını acilen temin etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını, 100.000 $ değerinde acil durum malzemeleri satın almalarını ve afetzedelerin zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için kullanmalarını emretti. beyin sarsıntısı Onları yardımın ön saflarına çekmek için yetkililerle uyum içinde harekete geçmeleri talimatını verdi.

Bu kapsamda Chery’nin yaklaşık 100 bin dolar değerindeki ısıtıcı, battaniye, kışlık yorgan, içme suyu, hazır gıda vb. içinde trek dahil acil durum malzemesinin bulunduğu yardım TIR’ı hatasız deprem bölgesine doğru yola çıktı.

Chery Türkiye Lideri Fenghuo Si, “Bir taraf dara düştüğünde tüm taraflar destek vermeli. Yardım eli uzatıldıkça depremzedelerin yaraları bir an önce sarılacaktır. Tüm Chery çalışanlarının gönülleri her zaman Türk’le bir olacak.” depremde zarar gören herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”söz konusu.

bigadichaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu