Yaşam

MasterChef’in Olaylı Yarışmacısı Tahsin’in ‘Ver Fırına’ Yarışmasındaki Durumu Görenleri Şaşırttı

MasterChef’in en olaylı yarışmacılarından biri olan Tahsin Küçük, yarışma boyunca yarattığı sansasyonlarla sık sık gündem oluyor. Sosyal medya hesabından da aktif bir profil çizen Tahsin’in, yıllar önce TV8 ekranlarında yayınlanan Ver Fırına yarışında yarıştığı ortaya çıktı.

MasterChef Türkiye yarışmacısı Tahsin Küçük’ü bilmeyen yoktur.

MasterChef 2021 sezonunda mücadele eden Tahsin Küçük, Masterchef Türkiye yarı finalinde Hasan ile karşılaştı ve yarışmayı 3. olarak tamamladı.

MasterChef’ten sonra FanBurger adında bir işletme açan ve Show TV ekranlarında yayınlanan Chef Door programına sunuculuk yapan Tahsin, kendisine başarılı bir kariyer çizmiş, şimdi ise MasterChef All Star ile yarışmacı olarak kişiliğine geri dönmüştür.

Bu kez şampiyon olmak için katıldığı MasterChef All Star’da başarılı bir profil çizen Tahsin, yarışmada yemeklerinin yanı sıra keskin diliyle de öne çıktı, bir TV8 yarışmasında yer aldığı ortaya çıktı. Yıllar önce.

2014-2015 yılları arasında Arda Türkmen, Burcu Esmersoy ve Emel Başdoğan’ın sunumlarıyla ekrana gelen Ver Fırına yarışmasında yer alan Tahsin Küçük, o dönemde keskin diliyle yarışmaya damgasını vurdu.

Tahsin’in o sıralardaki durumu görenleri şaşırtırken, yarışma hırsının değişmemiş olması da dikkat çeken bir diğer unsur oldu.

İşte MasterChef Tahsin Küçük Ver Fırına’da:

?

?

Tahsin’i nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu