Haber

Bababurun’da kaybolan Melek Altunok’u arama çalışmaları sürüyor

BÜYÜKÇEKMECE Bababurun’da eşiyle birlikte yüzdükten sonra akıntıda kaybolan Melek Altunok’u arama çalışmaları havadan ve denizden devam ediyor.

Büyükçekmece Sinanoba Mahallesi Baba Burnu Sahili’nde dün saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda Mustafa Altunok ve Melek Altunok kızlarıyla birlikte sahilden denize açıldı. Bir süre sonra Mustafa Altunok ve Melek Altunok demirlemeden tekneden atlayarak yüzmeye başladı. Tekne akıntıyla hareket ederken, Mustafa Altunok ve Melek Altunok yüzerek tekneye ulaşmaya çalıştı. Teknede bulunan kızlar Sahil Güvenliği arayarak yardım istedi. Kurtarma botlarıyla olay yerine gelen Sahil Güvenlik ekipleri, Mustafa Altunok’u kurtardı; Ancak Melek Altunok akıntıyla birlikte ortadan kayboldu. Melek Altunok için arama çalışmaları başladı.

HEM DENİZDE HEM HAVADA ARADI

Melek Altunok’u arama çalışmaları bu sabah itibarıyla devam ediyor. Sahil Güvenlik ekipleri denizde arama yaparken, helikopterler de Bababurun sahilini havadan taramaya devam ediyor. AFAD’a bağlı tekneler, sahil boyunca aramalarını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu