Yaşam

Acun Ilıcalı, Turabi Çamkıran ile görüştü: ‘Geri sayım başladı’

Survivor’un öne çıkan yarışmacılarından Turabi Çamkıran, bu yıl gerçekleşecek Survivor All Star kadrosuna dahil oldu. Acun Ilıcalı, All Star öncesi Turabi Çamkıran ile bir araya geldi ve birlikte fotoğraflarını sosyal medya hesabından “Geri sayım başladı” notuyla paylaştı.

Çamkıran da Instagram hesabında Ilıcalı’nın paylaşımına yer verdi. Yarışmacı, “Bütün hayallerimi gerçekleştirmeme yardımcı olduğun, Hollywood’daki kariyerimde her zaman yanımda olduğun ve dünyanın en önemli filmlerinde yer almama izin verdiğin için sana tüm kalbimle teşekkür ederim kardeşim. Yine bir numaralı proje. Survivor gibi büyük bir projede yer almak benim için her zaman onurdur.” “dedi.

Çamkıran da paylaşımında şunları yazdı: “Survivor, çok çalışıp aklını kullananlar için tüm hayallerin gerçekleştiği bir yerdir. Uzanan, vefasız, kansız ve aklını kullanmayanlar için ise tam bir ada turudur.” Açlıktan ve zorluklardan.”

Turabi Çamkıran, Survivor’da 3 kez yarıştı ve 2 kez şampiyon oldu.

All Star formatında düzenlenecek 2024 sezonunda yarışacağının açıklanmasının ardından Turabi, “Survivor’a gelen yarışmacıların iyi hazırlanmaları gerekiyor. Bu kadar boş ve normal antrenmanlarla gelmemeleri gerekiyor. Beni hasta yatağımdan kaldır ve hazırlan. Bütün şampiyonlar da geldi. Bakalım SMS olmadan bana karşı ne kadar dayanabilecekler!” Sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu