Yaşam

23 Nisan’da çocuklarla KO-MEK

KO-MEK, Büyükşehir Belediyesi’nin “Ormanya’da Eğlenceli Bir Dünya” etkinliğinde de çeşitli atölye çalışmaları ile yerini alacak.

KO-MEK, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 23 Nisan’da Ormanya’da düzenleyeceği etkinlikte farklı etkinliklerle yerini alacak. KO-MEK taş boyama, dönen top boyama, yüz boyama, maket at yapımı, takı durağı, vitamin durağı ve meyve ziyafeti durağı gibi etkinliklerle çocukların tatil mutluluğuna doyum katacak.

 

KO-MEK TAŞ BOYAMA

KO-MEK taş boyama etkinliği ile 4 yaş ve üzeri çocuklar oval taşları boyamanın yanı sıra farklı boyutlarda, doğa temalı, istediğiniz renkte ve istediğiniz şekilde taşları boyayarak eğlenceli vakit geçirecekler.

 

KO-MEK TOPAÇ BOYA

KO-MEK dönen top boyama etkinliği ile 4 yaş ve üzeri çocuklar bu atölyede topaçları istedikleri renk ve şekillerde boyayarak tahta oyuncaklarla oynamanın keyfini çıkarabilecekler. topaçlar bizden, boyama çocuklardan.

 

KO-MEK YÜZ BOYAMA

KO-MEK yüz boyama etkinliği ile her yaştan çocuk birbirinden farklı sevimli hayvan figürlerinden birini seçip yüzlerini boyatabilecek. Çocuk bayramına neşe katacak etkinlikte yüze zarar vermeyen özel yüz boyama kalemleri ile boyama işlemi yapılacak.

 

KO-MEK MODEL AT YAPIMI

4 yaş ve üzeri çocuklarla KO-MEK maket at yapma etkinliği yapılacaktır. Etkinlikte çocuklar elleriyle yaptıkları oyuncak atlarla sadece Ormanya’yı gezmekle kalmayacak, oyuncaklarını elleriyle yapmanın ne kadar eğlenceli olduğunu da deneyimleyecekler.

KO-MEK FİTLİ

6 yaş ve üzeri çocuklarla KO-MEK tak çalıştır etkinliği gerçekleştirilecek, boncuk ve deri iplerle hayallerindeki bilekliği yapmaktan keyif alacaklar.

 

KO-MEK VİTAMİN DURAĞI VE MEYVE ZİYAFETİ DURAĞI

KO-MEK vitamin durağı ve KO-MEK meyve ziyafeti duraklarının yanı sıra çocuklar KO-MEK vitamin durağına uğrayarak kendi limonatalarını yapmanın keyfini yaşayacaklar. Ayrıca çöp şişelerini dizerek istedikleri meyveleri dizerek sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayacak olan çocuklar, Ormanya’yı gezerken vitamin almayı da unutamayacaklar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marmaris-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu